Понеділок, 08.03.2021, 00:15
| RSS

Ділимось враженнями

 

Карпати для найактивніших

22 вересня 2015 року

З 14 вересня по 21 вересня найактивніші студенти Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» за рахунок інституту мали змогу відпочити в оздоровчому комплексі Університету «Україна» «Петрівська слобода», що розташований у мальовничому селищі Міжгір’я Закарпатської області.

Наша подорож розпочалась з потягу «Херсон-Львів», далі на електропотязі до Воловця, де нас зустрічав гід. Поклавши речі в автобус, ми відправились у годинну екскурсію по місту та навколишнім краєвидам. По завершенню екскурсії гід відвіз нас до бази відпочинку «Петрівська Слобода». База зустріла нас комфортними номерами та смачним борщем.

"Петрівська слобода" розташована на околиці Міжгір’я, тому живеш ніби у казковому світі гір, лісів і неба. Студенти кафедри туризму майже не щодня (коли були вільні від екскурсій) організовували походи в ліс, збирали лісові ягоди та гриби, які потім нам дуже смачно готували у колибі «Квасур».

Ми побували на водоспаді Шипіт, який є однією з візитівок Карпат. На водоспаді ми провели майже весь день, насолоджуючись атмосферою, яку створює симфонія води, каміння та шелест лісу. В наступні дні ми також їздили на екскурсії, та самою незабутньою для нас була екскурсія на найбільше озеро в Карпатах – «Синевир», яке вважають одним із чудес України.

Також позитивні враження та фото на згадку залишились від відвідування реабілітаційного центру для ведмедів та музейного комплексу під відкритим небом «Старе село» в с. Колочава.

Поверталися ми додому, наповнені враженнями, а наші валізи – сувенірами карпатських майстрів. Ця подорож стала для нас незабутньою.

Висловлюємо вдячність Петру Михайловичу Таланчуку за ідею створення бази відпочинку та оздоровлення студентів і викладачів серед мальовничої природи. Дякуємо ректору НГІ Севрюкову Георгію Івановичу за фінансову підтримку нашої подорожі.

Велике спасибі за теплий родинний прийом колективу "Петрівської слободи".

БАЖАЄМО ВСІМ НАШИМ СТУДЕНТАМ ВІДВІДАТИ «ПЕТРІВСЬКУ СЛОБОДУ». НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ!


Кожне досягнення має свою нагороду!

16 листопада 2015 року

Кожного року найкращі студенти Кіровоградського інституту розвитку людини Університету  «Україна» мають змогу безкоштовно вирушити у поїздку до різних частин України. У цьому році на відпочинок кращі з кращих, разом із керівниками, їздили до Карпат у Межигір’я. Ось що про подорож думають люди, які там побували:

Секретар Надія Веніамінівна Козак:

Відпочивали прекрасно! Взагалі, це була ініціатива директора, Валентини Яківни. Я супроводжувала дітей на практику і мені запропонували взяти участь у цій «місії».

Добиратися було важко, проте цікаво. Відпочивали ми 10 днів, за які встигли відвідати озеро Синевір, канатну дорогу (крісельний підйомник), було страшно, проте краєвиди відкривались нам дуже мальовничі. Потім ми ходили на екскурсію в гори, збирали лікарські трави, до речі, це найбільше мені сподобалося.

Валентина Шуба, студентка:

Добиралися туди довго… З Кіровограда до Знам’янки, зі Знам’янки до Львова, звідти ще в одне місто, і вже там на нас чекали. Цей відпочинок поєднував дуже цікаві екскурсії : ми їздили на озеро Синевір, були на крісельному підйомнику, відвідали реабілітаційний центр для бурих ведмедів. Але більш за все мені запам’ятався підйомник!

Головний бухгалтер Ольга Олександрівна Сухачова:

По-перше, я їздила не тільки відпочивати, я ще й була у відряджені. Відпочинок дуже хороший, помешкання теж було на відповідному рівні, харчування якісне, проте якщо відпочивав би хтось із чоловіків, їм би така порція здалася маленькою.

Для нас усе було чудово. Природа, гори, повітря… Було надзвичайно. Найяскравіший мій спогад пов’язаний із поїздкою на озеро.

Плідна праця завжди має свої плюси. Успіхи за навчання всіляко підтримуються з боку нашого ВНЗ та його директора – Валентини Яківни Пупишевої. Активна участь у житті інституту та жага до знань відкривають нові перспективи й можливості для кожного студента.


ТІЛЬКИ НАШІ СТУДЕНТИ ВІДПОЧИВАЮТЬ В КАРПАТАХ БЕЗКОШТОВНО!

З 5 по 14 липня студенти Вінницького інституту та Вінницького коледжу Університету «Україна» за рахунок інституту мали змогу відпочити в оздоровчому комплексі Університету «Україна» «Петрівська слобода», що розташований у мальовничому селищі Міжгір’я Закарпатської області.

Поруч із оздоровчим комплексом «Петрівська слобода» протікає гірська річка Прогудна, а звивиста лісова стежка всього за кілька хвилин веде вас до чудової лісової галявини із насиченим пахощами глиці повітрям, а також до одного з багатьох мінеральних джерел Квасівського урочища Міжгір’я.

Є можливість приймати (безоплатно) через бювет мінерально-лікувальну воду (вуглекисла залізиста гідрокарбонатна магнієво-кальцієва вода слабкої мінералізації) для внутрішнього лікування, згідно висновків Українського Науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології МОЗ України по чотирьох напрямках захворювань: хронічні гепатити; хронічні гастрити; залізодефіцитна анемія; цукровий діабет ІІ типу.

До послуг наших студентів ресторан-колиба, сауна з басейном та джерельною водою, сучасний тренажерний зал, маленький теніс, автостоянка, безкоштовний Інтернет Wi-Fi, екскурсії, цікава пізнавальна програма, гойдалка у гуцульському стилі.

Проживають студенти Вінницького інституту та коледжу в - одно-, двомісних номерах класу люкс, в яких знаходяться двоспальне ліжко, розкладний диван, кондиціонер, буфет із посудом і чайником, журнальний столик, супутникове телебачення, холодильник, санвузол (ванна чи душова кабіна, рукомийник, туалет), кімната (передпокій) зі вбудованою шафою; та у котеджі двоповерховому двокімнатному, в якому знаходяться два двоспальних ліжка, посуд із чайником, журнальний столик, санвузол (душова кабіна, рукомийник, туалет), супутникове телебачення.

Студенти відпочили у Карпатах активно: побували на озері Синевір, у Реабілітаційному центрі для ведмедів, на форелевій фермі. Відсвяткували Івана Купала як справжні Українці! А ще наші студенти та викладачі підкорили найближчу до бази гору та побували на майстер-класі з приготування угорської страви бограч від кухарів "Петрівської слободи".

Тільки в Університеті "Україна" – безкоштовний відпочинок для студентів на Закарпатті!

Дирекція Вінницького інституту та Вінницького коледжу

Університету «Україна»


Студентське літо

 

Після успішного завершення навчального року творчі активні студенти Карпатського інституту підприємництва вирушили на відпочинок у гори для оздоровлення. Нас зустріли високі гори, вкриті зеленими смерічками та соснами, які ніби тримають голубе небо. Дзюрчить гірський потічок. Повітря чисте, відчувається запах різнотрав’я – ромашки, чабрецю, м’яти, лісових ягід, запах меду. Змійкою дорога веде до урочища Квасур і «Петрівської слободи». Неначе в казці, співають пташки, всміхається сонечко. Такі ж привітні тут Люба Дмитрівна, пані Василина – вправна кухарка та всезнаючий дядя Міша.

Десять днів промайнули дуже швидко.

Кожен день зарядка.

Всі відпочиваючі в оздоровчому комплексі здружились і доповнювали один одного, створивши сім'ю, в якій хустяни вирізнялись дзвінким сміхом та веселими піснями, хмельничани – поважністю, рівненчани – спокійністю.

Ми прослухали тренінги на тему: "Людина і здоров'я", соціально-психологічний "Особистість і соціум", "Надання першої медичної допомоги у поході".

Цікавою та екстремальною була рольова гра "Порятунок туристів, які заблукали у горах".

Так як ми, хустяни, цікаві місця Закарпаття більш-менш знаємо, то віддавали перевагу походам у гори: збиранню дарів природи – суниць, чорниць, грибів та спортивним іграм.

Дякуємо адміністрації інституту за наданий нам відпочинок.

Надія Юрівна і студенти Карпатського інституту підприємництва


Відпочинок студентів Університету «Україна» у готельно-оздоровчому комплексі "Петрівська слобода"

Сесія, заліки, екзамени, недоспані ночі – все це вже у минулому. Літо…

Ці старання були не марними. Нас як кращих студентів Рівненського інституту Університету «Україна» за рахунок коштів ВНЗ відправили відпочивати в університетський готельно-оздоровчий комплекс "Петрівська слобода". Комплекс розташований на околиці селища міського типу, районного центру Закарпатської області Міжгір’я у підніжжя гори "Миджа" біля річки "Прогудня". Сама природа створила тут усі умови для відпочинку, відновлення сил та лікування.

Відпочинок був насиченим. З нами проводили рольові ігри, тренінги, спортивні ігри та змагання, тематичні бесіди. Разом із керівником групи Оксаною Федорівною Грицютою ми ходили у гори та збирали ягоди чорниці, суниці. Ми відвідали унікальні природні пам’ятки – озеро "Синєвир", водоспад Шипіт, село Колочаву, в якому знаходиться 6 унікальних музеїв. З вікна свого номера ми бачили гірську річку, яка заколисувала нас своїм дзюрчанням перед сном, і гори, одягнені у вічнозелені ялини.

Ми дякуємо адміністрації ВНЗ за такий прекрасний відпочинок, який залишиться у нашій пам’яті надовго.

Студенти Рівненського інституту 

та Рівненського коледжу

Університету «Україна»:

Ірина, Юля, Оля, Аліна, Женя, Ірина, Саша, Юля, Оксана


Спартакіада Університету "Україна" серед викладачів та співробітників університету

21-27 червня 2010 р. у с.м.т. Міжгір'я відбулася Спартакіада Університету "Україна" серед викладачів та співробітників університету. Команди мешкали в готельно-оздоровчому комплексі "Петрівська слобода". Отже, напередодні нового навчального року ділимося враженнями.
          Комплекс "Петрівська слобода" розташований на околиці Міжгір’я, тому живеш ніби у казковому світі гір, лісів та неба. Небо тут завжди мінливе – то сонячне, високе, то хмарки по ньому бігають, ледь торкаючись верхівок смерек, а то мов ковдрою кошлатою накриє, і все потрапляє у туман, крізь який ледь чути шелест річки, що десь поруч ворочає камінчиками та іноді – калатання дзвоників худобини. Місцевість – дуже мальовнича, якщо прокинутись раніше і росяними стежками вибігти на гору, відкривається такий краєвид, що аж дух забирає! Я була фотокором змагань, але світлини не здатні передати всієї краси Закарпаття. Краще її відчути! Воркотання річки Прогудня, спів пташок та свіжий подих вітру з ароматами трав і квітів супроводжують всю дорогу вниз - до "Петрівської слободи". До речі, неподалік комплексу знаходиться природне джерело мінеральної води – на здоров’я!
        Крім участі у змаганнях, ми побували на о. Синевир та водоспаді Шипіт, все поруч. Особлива атмосфера Шипоту, яку створює симфонія води, каміння та шелест лісу, кличе повернутись сюди знову. Ті, хто побував тут кілька разів, кажуть, що варто приїхати до Шипота взимку. Озеро Синевир – гірське озеро, найбільше в Закарпатті. Піднімаючись до нього, а це майже 990 м. над рівнем моря, відкриваєш все нові та кращі краєвиди. Вода тут винятково чиста і прозора, завжди сталої температури +11°С. За нагоди відвідайте Національний парк «Синевир», доторкніться до величної та вишуканої краси найчарівнішого в Закарпатті озера!
       А повернувшись до "Петрівської слободи", ми мали можливість гарно поїсти (у ресторані "Квасур" їжа завжди смачна, а якщо це страви з національної кухні - взагалі супер!) та солодко відпочити. Крізь прочинене вікно всю ніч чути шелест річки. Комарів, до речі, не було. Номери сучасні, затишні – тепло, чисто, приємно. Можна піти до сауни, ми там були і не раз :)
       Отже, щиро раджу відчути особливу атмосферу цього краю!
       А викладачів університету запрошуємо до спортивних секцій – зміцнити здоров'я, вдосконалити спортивну майстерність та відвідати Міжгір'я у складі спортивної команди на наступній Спартакіаді!
       До речі, фотозвіт зі Спартакіади можна буде подивитись на сайті кафедри фізичного виховання http://sport-vmurol.ho.ua

Уляна Іскра 
викладач кафедри фізичного виховання Університету "Україна", доцент


 


Погода
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наше опитування
Звідки ви про нас дізналися?
Всього відповідей: 361
Статистика
счетчик посещений